לא יודעת מה את רוצה לעשות עם עצמך?

זמן קריאה: < 1 דקה

במשך שנים הייתי בטוחה שאני לא יודעת מה אני באמת רוצה לעשות ומה הייעוד שלי. לפני כמה שנים, בתקופה של בלבול, הלכתי לטיפול. בפגישה הראשונה בכיתי למטפל שאני לא יודעת מה אני רוצה לעשות עם עצמי, ואחרי פחות מחצי שעה כזו הוא אמר לי:

“אני לא שומע שאת לא יודעת מה את רוצה,
אני שומע שאת לא יודעת איך תעשי את זה”.

ההבחנה הזו היתה כל כך נכונה וחשובה – ומאז אני מזהה את זה אצל הרבה אנשים שאני מלווה. אנשים מגיעים אלי לפגישה, בטוחים שהם במקרה קשה של בלבול, ולפני סוף הפגישה אנחנו כבר מזהים את הרצון שלהם – וגם את מה שהסתיר להם אותו. ומה שמסתיר הרבה פעמים זה חוסר הבהירות לגבי איך לעשות את זה – או פחדים אחרים. וזו כבר שיחה אחרת לגמרי… מה שנחמד זה שכשאנחנו מבינים מה האתגר האמיתי שעומד בפנינו, אפשר לפתור אותו בצורה יעילה.

ברוח פורים: המחשבה “אני לא יודע/ת מה אני רוצה” זו אחת התחפושות הכי מחוכמות שאנחנו שמים על עצמנו בדרך להגשמה. הרי אם נודה בפני עצמנו מה אנחנו רוצים, נצטרך לעשות משהו בקשר לזה, לא? וזה כבר מפגיש אותנו עם חוסר וודאות, חוסר בטחון, פחדים ועוד חברים.

אז אם קשה לך עם זה שאת לא יודעת מה את רוצה לעשות, מוזמנת לקחת רגע ל-כנות, להסיר לכמה דקות את התחפושת, ולשאול את עצמך: האם אתם באמת לא יודעת? אולי עולה בך רצון כלשהו ומייד את משתיקה אותו  מסיבה כלשהי?

כשמזהים את לב העניין מתחילים גם להגיע פתרונות ורעיונות חדשים…

בספר שכתבתי אני חושפת עוד “תחפושות” שמפריעות לנו לזהות מה אנחנו באמת רוצים. יש בו כלים פרקטיים שיכולים לעזור לך למצוא את הכיוון – ויותר חשוב  – לאזור אומץ ללכת בו! כאן יש עוד פרטים:
לתת לעצמך לקרות
איך להזיז את מה שמפריע לך ולחיות את הייעוד

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

למי עוד הפוסט יכול לעזור לדעתך?

שיתוף יעזור לו להגיע לאנשים המתאימים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

נעים מאוד,
אני מיכל

דרך הבלוג הזה אני רוצה לתת לך אומץ, ידע וכלים להקשיב פנימה ולהגשים את עצמך – בדרך המתאימה לך ולמגמות העולם החדש.
כדי להכיר אותי יותר >

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

משאירים פה מייל ומקבלים:

  • לקט של הפוסטים הכי מקדמים 
  • עדכון כשיוצא תוכן חדש
  • הטבות מיוחדות למנויים
  • אוויר טרי להגשמה ;)