ייעוד – יותר פשוט משחשבת

אנשים נחשפים מאחורי פאזל
זמן קריאה: 2 דקות

יש "הילה" סביב המילה ייעוד. חלק מהאנשים מסתכלים עליו כאל משהו נשגב שיש להגיע אליו – ושלא ברור איך. חלק מהאנשים מגחכים בביטול וחושבים שאין באמת דבר כזה. חלק מהאנשים מתהדרים בכך שהם חיים אותו ובאושר רב. וחלק מהאנשים אדישים לכך או לא יודעים במה מדובר.

האמת היא שמתחת להילה שיצרנו סביב המילה הזו, ייעוד זה דבר די פשוט. הייעוד שלנו ברמה הכי פשטנית ועמוקה, זה להיות מי שאנחנו; זה להביא את עצמנו לעולם, בגרסה הטובה ביותר. הייעוד שלנו זה מה שאנחנו עושים כשאנחנו עושים את מה שאנחנו באמת-באמת רוצים. יש משהו פנימי בתוכנו שכל הזמן דוחף אותנו לנתיב הייעוד, וככל שאנחנו פחות מתנגדים לחלק הפנימי שלנו, כך אנחנו יותר ממשים אותו.

ככל שאנחנו פחות מגבילים את עצמנו עם סיפורים, פחדים ודפוסים – כך אנחנו מתקרבים לעצמנו ויותר חיים את הייעוד שלנו. ככל שאנחנו יותר שואלים את עצמנו מה אנחנו באמת רוצים, ואוזרים אומץ כדי להקשיב לתשובות ולפעול על פיהן, כך אנחנו מממשים אותו יותר.

הייעוד זה לא רק דבר אחד, וזה גם לא שחור או לבן – "או שאנחנו בייעוד או שלא". תחשבו שיש סקאלה, ואפשר לממש אותו בכל מיני רמות על הסקאלה, וגם בכל מיני דרכים וצורות. ככל שאנחנו יותר מגמישים את המחשבה – כך אנחנו יכולים לממש אותו בצורות רחבות ורבות יותר.

אנשים נחשפים מאחורי פאזל


לאחרונה הקול שלי שבק, כך כלא יכולתי לדבר במשך שבוע, ובתוך הרבה שקט שהייתי בו, הבנתי מה הדבר שאני נמנעת מהלגיד. התחדד לי שהייעוד שלי הוא לכוון אנשים להגשים את הייעוד שלהם, ושהגיע הזמן שאגיד את זה בצורה מפורשת. אני הרי יודעת להגיד את זה לעצמי כבר כמה שנים, אבל אפרופו פחדים וסיפורים, נמנעתי מלהגיד את זה במילים האלו עד היום. זה היה נשמע לי נורא מפוצץ וגדול, וזה הפחיד אותי ברמה מסוימת. עם כל ההילה סביב המילה הזו, זה הרגיש לי כמו אחריות גדולה מדי 🙂

ואז הגיע איזה רגע של התבהרות, שהבנתי שזה בעצם די פשוט, ובעיקר – שזה מה שאני עושה, ושהגיע הזמן שאגיד את זה כמו שזה. אז כן. אני עוזרת לאנשים להתחבר לייעוד שלהם. אני עוזרת לאנשים להקשיב פנימה ולזהות מה הם באמת-באמת רוצים, אני עוזרת לאנשים להאמין ביכולות שלהם, לראות אפשרויות שהם לא ראו קודם, ולאזור אומץ לצאת לדרך. אני מזהה מהר איפה הדפוסים המעקבים ומצליחה להאיר עליהם ולעזור להשיל אותם.

מעבר לכך, יש לי המון ידע וכלים על ייעוד וחיבור אליו משנים של ניסוי ותהייה ושל לימודי תודעת העל. את הידע הזה אני חולקת בכל מיני צורות, וגם במפגשים אישיים.

אז אם אתם רוצים הכוונה וליווי בחיבור לעצמכם ולייעוד שלכם, מוזמנים לדבר איתי ולקבוע פגישה 🙂

באהבה,
מיכל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

למי עוד הפוסט יכול לעזור לדעתך?

שיתוף יעזור לו להגיע לאנשים המתאימים

פוסטים קשורים שאולי יעניינו אותך

להקשיב פנימה זה לא רק לאיזה קול מקשיבים, זה גם איזה שאלות שואלים
הגשמה

הקשבה פנימה כאורח חיים

זמן קריאה: 2 דקות האם כדאי להשקיע ברשימת תפוצה?", "האם אני צריכה לכתוב פוסטים כדי לשווק?" השבוע מישהי הייתה אצלי בפגישת ייעוץ ושאלה אותי את השאלות האלו. עניתי את

לצלול פנימה >

נעים מאוד,
אני מיכל

דרך הבלוג הזה אני רוצה לתת לך אומץ, ידע וכלים להקשיב פנימה ולהגשים את עצמך – בדרך המתאימה לך ולמגמות העולם החדש.
כדי להכיר אותי יותר >

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

משאירים פה מייל ומקבלים:

  • לקט של הפוסטים הכי מקדמים 
  • עדכון כשיוצא תוכן חדש
  • הטבות מיוחדות למנויים
  • אוויר טרי להגשמה ;)

האתר אוסף נתונים בקובץ הנקרא "עוגיה", במטרה לדייק את החוויה שלך באתר ולהפוך אותה למותאמת ומשמעותית יותר עבורך. שיהיה בתאבון!

ציפור של לוגו של מיכל פולת אוויר להגשמה

כיף שכתבת לי!

אחזור אליך בקרוב

רוצה להיעזר בי לצעד הבא שלך?
חסר לך פרטים כדי להחליט? בא לך פשוט לשתף אותי במשהו?

אפשר לכתוב לי דרך הטופס,
או לוואטסאפ בלחיצה כאן:

כדאי לפרט כמה שיותר כדי שאוכל לענות לך בצורה מדויקת יותר.
אפשר בשמחה לשלוח לי הודעה ארוכה.

רוצה להיעזר בי לצעד הבא שלך?
חסר לך פרטים כדי להחליט? בא לך פשוט לשתף אותי במשהו?

אפשר לכתוב לי דרך הטופס,
או לוואטסאפ בלחיצה כאן.

כדאי לפרט כמה שיותר כדי שאוכל לענות בצורה מדויקת יותר.
אפשר בשמחה לשלוח לי הודעה ארוכה.

ציפור של לוגו של מיכל פולת אוויר להגשמה

כיף שכתבת לי!

אחזור אליך בקרוב

מה בא לך לעשות עכשיו?