ספירלת לבבות מחברת נשמות תאומות

בואו נדבר רגע על נשמות תאומות

זמן קריאה: 3 דקות

יש הילה ורודה ונוצצת סביב העניין הזה של נשמות תאומות, אבל האמת היא… שאין סיבה. כשמדברים על נשמות תאומות, soulmates, קשרים קארמתיים וכו', מדברים על קשר חזק שיש לנו עם בנאדם, שהתחיל הרבה לפני הגלגול הזה. בקשר קארמתי או במפגש עם נשמה תאומה, נרגיש כאילו אנחנו כבר מכירים את הבנאדם ויהיה לנו איתו חיבור מהיר וראשוני. נשמע מרגש ומדהים, לא? למה אני מקלקלת את השמחה?

אז ככה:

1. הרבה מאוד מהקשרים שלנו הם עם אנשים שהיינו איתם בגלגולים קודמים. התגלגלנו הנה המון פעמים (רובנו כ-500). אנחנו אוהבים להתגלגל עם אותם נשמות שוב ושוב כדי ללמוד איתן את השיעורים שלנו מזוויות שונות. ככה שלהכיר מישהו מגלגול קודם, זה לא באמת כזה יוצא דופן, למרות שזה בהחלט תמיד כיף לקלוט שיש את הקשר הזה. 🙂

2. אחרי שהבנו שרוב הקשרים שלנו הם מגלגולים קודמים, אפשר רגע לעשות סדר במונחים 'קשר קארמתי' ו'נשמות תאומות'; קארמה זה ניסיון לתקן חוויה שלא הייתה מוצלחת או מלאה מבחינת הנשמה שלנו. כשאנחנו פוגשים מישהו ומייד יש לנו תחושה חזקה שאנחנו מכירים אותו, הרבה פעמים זה מוביל לקשר בעייתי.

מבלי להיכנס כרגע למאיפה ולמה זה מגיע, אגיע ישר לתכלס: אם אתם מרגישים שאתם בקשר שלא מתקדם לשומקום ורק גוזל ממכם אנרגיה, חזק ככל שהיה החיבור הראשוני ביניכם – שחררו! אנחנו מתחילים עידן חדש עכשיו, ויש לנו אפשרות לשחרר את כל החובות הקארמתיים שלנו ולהתחיל מחדש. התיקונים והקרמות שאנחנו מתעקשים לסחוב איתנו מקשים על החיים שלנו. ואל תדאגו! יש לנו גם חוזים עם נשמות חדשות שעוד לא התגלגלנו איתן ויכול להיות לנו איתן יותר זורם ותורם.

אני ממש לא אומרת לקום וללכת ברגע שקשה. אני לא מדברת על להיפרד כי יש קונפליקטים. הרי אין מערכת יחסים שאין בה קונפליקטים. העניין הוא לבדוק האם הניסיונות לגשר על הקונפליקט מקדמים ומקרבים אותנו (בהנחה שבאמת מנסים), והאם הקשר ממלא או מרוקן אותנו.

ספירלת לבבות מחברת נשמות תאומות

 

בנזוג הראשון שלי היה קשר קארמתי. ברגע הראשון שראיתי אותו אמרתי לעצמי "בחיים אני לא אהיה איתו". בשיחה הראשונה שלנו דיברנו שעות והרגשתי כאילו אנחנו ממש מדברים באותה שפה. אחרי כמה זמן, למרות הניסיונות שלי להתנגד, הפכנו לזוג. karma is a bitch 😉 ובעוד שהוא היה החבר הכי טוב שלי ואחד האנשים שהרגשתי איתם הכי בנוח אי פעם, הקשר היה מלא בעיות וקשיים שרק אימללו את שנינו ולא באמת קידמו אותו לשומקום. למרות שדיברנו על הקונפליקטים. המון. והיינו פתוחים. ומודעים. ותקשורתיים וכנים (אולי מדי. אבל זה לא קשור כרגע).

כשנפרדנו הרגשתי כמו פרפר חופשי. ולא כי הוא כלא אותי או שהזוגיות לא אפשרה חופש. אלא כי ככה מרגישים שמשחררים קארמה. יורדת משקולת. יורד איזשהו משהו שמושך אותנו אחורה. קצת אחרי שנפרדנו, נתקלתי בכתבה על קשרים קרמטיים שאמרה בדיוק את זה – שקשרים קארמתיים צריך לשחרר. זה עשה לי סדר בראש והבנתי שזה בדיוק מה שהיה שם.

לא מזמן שחררתי עוד קשר שהיום אני מבינה שהיה קארמתי. הקשר היה נראה אחרת לגמרי, אבל בשורה התחתונה – לשחרר אותו עשה הקלה. אותה תחושה של להוריד משקולת ולהיות קלה יותר. וזה לא חשוב כמה החיבור הוא חזק ועמוק.

בקיצור. כמו תמיד, ההמלצה היא להתמקד במה שעובד ומצליח בחיים שלנו. לשחרר את הדברים שנתקעים. זה לא אומר לוותר ברגע שמשהו קשה או מאתגר, אבל אם אם רואים שאתם שוב ושוב מתמודדים עם אותו הקיר, כדאי לפקוח עיניים ולחפש את הדרכים הפתוחות שבהן התנועה כן זורמת ואפשר להתקדם…

……..

עוד על קארמות, מאיפה הן מגיעות ולמה ההתייחסות אליהן היום צריכה להיות שונה מאשר בתקופות קודמות בהן היה נכון לתקן תיקונים – לומדים לעומק בקורס תודעת העל. מוזמנים להצטרף 🙂

פוסטים קשורים שאולי יעניינו אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

למי עוד הפוסט יכול לעזור לדעתך?

שיתוף יעזור לו להגיע לאנשים המתאימים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

נעים מאוד,
אני מיכל

דרך הבלוג הזה אני רוצה לתת לך אומץ, ידע וכלים להקשיב פנימה ולהגשים את עצמך – בדרך המתאימה לך ולמגמות העולם החדש.
כדי להכיר אותי יותר >

רוצה עוד השראה, ידע וכלים להגשמה?

משאירים פה מייל ומקבלים:

  • לקט של הפוסטים הכי מקדמים 
  • עדכון כשיוצא תוכן חדש
  • הטבות מיוחדות למנויים
  • אוויר טרי להגשמה ;)

האתר אוסף נתונים בקובץ הנקרא "עוגיה", במטרה לדייק את החוויה שלך באתר ולהפוך אותה למותאמת ומשמעותית יותר עבורך. שיהיה בתאבון!

ציפור של לוגו של מיכל פולת אוויר להגשמה

כיף שכתבת לי!

אחזור אליך בקרוב

רוצה להיעזר בי לצעד הבא שלך?
חסר לך פרטים כדי להחליט? בא לך פשוט לשתף אותי במשהו?

אפשר לכתוב לי דרך הטופס,
או לוואטסאפ בלחיצה כאן:

כדאי לפרט כמה שיותר כדי שאוכל לענות לך בצורה מדויקת יותר.
אפשר בשמחה לשלוח לי הודעה ארוכה.

רוצה להיעזר בי לצעד הבא שלך?
חסר לך פרטים כדי להחליט? בא לך פשוט לשתף אותי במשהו?

אפשר לכתוב לי דרך הטופס,
או לוואטסאפ בלחיצה כאן.

כדאי לפרט כמה שיותר כדי שאוכל לענות בצורה מדויקת יותר.
אפשר בשמחה לשלוח לי הודעה ארוכה.

ציפור של לוגו של מיכל פולת אוויר להגשמה

כיף שכתבת לי!

אחזור אליך בקרוב

מה בא לך לעשות עכשיו?