מה זה בכלל אומר לדייק ולמה זה טוב??

קפסת מטמון פתוחה כם אנרגיה שזורמת ממנה
זמן קריאה: 2 דקות

דמיינו שקיבלתם כספת מלאה בכסף שנועד לעזור לכם להגשים את כל המטרות והחלומות שלכם. הכספת הזו נפתחת רק כאשר אתם מקישים קוד סודי, וכשהיא נפתחת השפע שבתוכה זמין לכם….

כספת מלאה בכסף שזמין כשמקישים קוד סודי

עכשיו תפסיקו לדמיין ותתרכזו 🙂

יש לכל אחד מאיתנו "כספת" כזו. 

היא לא מלאה כסף, אלא באנרגיה, שחלק מהביטוי המוחשי שלה הוא כסף, וחלקיה האחרים מתבטאים בבריאות, חיוניות, שמחה פנימית, קשרים, רוח גבית לעשייה שלנו ועוד. הכספת הזו היא מה שמכונה בתודעת העל "המצבר האנרגטי", שזה בעצם מצבור אנרגיה שיש לכל אחד מאיתנו ונועד כדי לאפשר לעצמנו לממש את התסריט חיים – התוכנית הנשמתית שבחרנו לעצמנו.

איך פותחים את הכספת? מה הקוד?

הכספת היא אינדיבידואלית, כך שלכל אחד יש קוד אחר. והקוד הוא מה שמכונה "להיות מדויק".

אז מה זה בעצם אומר לדייק?

זה אומר לפעול מתוך הקשבה לעצמנו.זה אומר לעשות בחירות שתואמות את האמת הפנימית שלנו, את הרצונות שלנו, את ההעדפות שלנו, את מה שנכון לנו. זה אומר לפעול בתזמון הנכון, בקצב הנכון, במינון הנכון. ומה זה ה'נכון' הזה? אז זהו שאין נכון אחד. הקוד הוא אישי. לכל אחד יש קוד אחר. ולכל אחד יש נכון אחר. מה שנכון לי לא נכון לך, ומה שנכון לך לא נכון לה.

קפסת מטמון פתוחה כם אנרגיה שזורמת ממנה

 

למשל:

 לאדם א' סופר נכון ומדויק לפתוח פלאפל. הוא יקים פלאפל ואנשים יעמדו אצלו בתור והוא ירגיש מוגשם ומסופק. אדם ב' יקים פלאפל ממול, אפילו במחירים זולים יותר, ולאורך זמן זה לא יחזיק. העסק שלו לא ישגשג, והוא עצמו ירגיש שהוא מתאמץ ועובד קשה ולא נהנה מהחיים.

דוגמא נוספת: יש אנשים שהפייסבוק הוא כלי שיווקי נהדר עבורם. אחרים ייכתבו את אותם פוסטים, באותו שטנץ – וזה לא יביא להם תוצאות. לעומת זאת אם הם יילכו לשווק את העסק שלהם בנטוורקינג או בפינטרנסט זה יזניק אותם.

מה שקורה בפועל:

כשאנחנו מנסים להתאים את עצמנו לתכתיבים מבחוץ, אנחנו מתרחקים מלמצוא את הקוד שלנו. במקרים כאלו אולי נקבל קצת טפטופים של אנרגיה ממקומות אחרים, אבל הכספת, עם כל השפע שקיים בה – לא תפתח. זה אומר שכשאנחנו לא מדויקים – לא עושים את מה שאנחנו באמת רוצים ובדרך הנכונה לנו – יותר קשה לנו, אנחנו צריכים להתאמץ יותר- ובנוסף – הפירות פחות מתוקים, וההנאה נמוכה יותר… אז מה אתם אומרים…? שווה לדייק, לא?

~~~~~

אם אתם מרגישים שאתם לא חיים את החיים שאתם באמת רוצים, ואתם רוצים עזרה בלדייק – אשמח לעזור לכם במפגש אישי.

רוצה אוויר להגשמה?

מכאן מצטרפים לניוזלטר ומקבלים עדכונים על תכנים חדשים ואירועים.

מכאן משתפים כדי שיגיע למי שצריך לקרוא את זה: