הגשמה בעולם החדש

להפסיק להתאים את עצמך למסגרות, ולהגשים בדרך שמתאימה לך

מיכל פולת בתנוחת ריקוד על החוף בקופנגן שמייצגת מעבר בין העולם הישן לעולם החדש

לימדו אותנו שיש דרך נכונה להצלחה, ושכדי להצליח – צריך להסתכל החוצה, להבין מה נחשב, איפה הכסף, מה כדאי לעשות ומה הדרך הנכונה – ולהתאים את עצמנו לתבניות האלו.

הגישה הזו הביאה להמוני אנשים מתוסכלים ולא מאושרים. מעבר לזה – היא לא רלוונטית לעולם החדש, ורק יוצרת בלבול.

בעולם החדש, בוער בנו יותר מתמיד להגשים את עצמנו, לבטא את הקול האמיתי שלנו, ולהפסיק לחיות ליד החיים. זה גם אפשרי יותר מאי פעם. יש שפע ידע, כלים, הזדמנויות, מנטורים ואנשי מקצוע מכל הסוגים שיכולים לעזור.

אממה, השפע הזה מציף ומבלבל. ואם זה לא מספיק – הרצונות שלנו משתוללים ומתחלפים כל הזמן. הכל משתנה מהר, חוסר הוודאות הולך וגדל, ויש מחסומים פנימיים שמקשים עלינו להגשים את עצמנו באופן מלא.

כדי לנווט ולהגשים בכאוס של העולם החדש,
אנחנו צריכים לפעול הפוך ממה שלימדו אותנו:
מבפנים החוצה.

כי לא חשוב כמה נחפש – אין דרך שנכונה לכולם.
אין מסלול לימודים שמבטיח הצלחה.
אין דרך אחת לשווק.
אין רשת חברתית שחייבים להיות בה.
אין אפליקצית משימות שמתאימה לכולם.
אין תזונה שבריאה לכולם.
אין מנטור שיתאים לכולם.
ואין את שיטת 5 הצעדים שבהכרח תעבוד לך.

מה יש?
יש את הדרך המתאימה לך.
יש את הדברים שמקדמים אותך.
יש את האופן, הקצב, המינון והפורמט שנכונים לך.
יש את הנוסחה הייחודית שלך להצלחה.

כשמכירים את "הנוסחה" האישית שלנו – אפשר לזהות באיזה אופן נכון לנו לפעול, מה הכלים והתכנים שבאמת ישרתו אותנו, איזה מידע מיותר ואפשר לסנן, ומה הצעד הבא שיקדם אותנו.

הדרך הזו חוסכת המון זמן, כסף וכאבי לב על חיפושים ודברים שלא נכונים לנו. ויותר מזה – היא מאפשרת לדברים להתממש בחיים שלנו בקלילות וכמעט בלי מאמץ. יש יגידו "כמו קסם".

אז איך מוצאים את "הנוסחה" שלך ומגשימים בעולם החדש?

1. נכנסים פנימה

כדי ליצור חיים משמחים, חשוב להבין מה באמת משמח אותך. לכן לפני שעושים פעולות חיצוניות או בכלל מחפשים בחוץ, קודם כל עוצרים ומתחברים פנימה: מעזים לחלום באמת ולהתחבר לרצונות האמיתיים. מדייקים את הצורך הנוכחי. נזכרים ביכולות הייחודיות שלנו. לומדים להכיר את "מערכת ההפעלה" שלנו.

2. מעדכנים גרסה

כדי לזהות מה הדרך שמתאימה לנו ולהעז ללכת בה – חשוב לזהות ולהזיז את ההתניות שגדלנו עליהן ושאימצנו במהלך החיים; זה מצריך לעשות שינוי תודעתי; להסתכל על עצמנו ועל העולם דרך תודעה חדשה, ומתוך הבנת המגמות של העולם החדש.

3. מורידים לקרקע

אנחנו בעולם של חומר, ולכן מעבר לעבודה הפנימית, חשוב גם להעז ולפעול. החיבור הפנימי מאפשר לנו להתחבר לאומץ שבתוכנו, וגם מאפשר להיות בעשייה מתוך רוגע ואי-מאמץ. אם מוסיפים לזה סדר, טכנולוגיה רלוונטית, הרגלים מקדמים, סיסטמים, התייעצויות ממוקדות ותמיכה – אז בכלל האפקטיביות עולה. 

ומה יכול לעזור לך לעשות את כל זה?

לתת לעצמך לקרות

ספר השראה ואימון שעוזר להתחבר פנימה, לעדכן גרסה ולאזור אומץ להגשים. הספר מאיר על הדרך להגשמה בעולם החדש, ומסביר למה טיעונים כמו "צריך להתמקד" לא רלוונטים להרבה אנשים כיום.

מפתחות להצלחה בעולם החדש

קורס אודיו שמפתח תודעה חדשה, עוזר לזהות את "הנוסחה" האישית שלך, ולהגשים באומץ ובקלילות. הוא גם נותן פרספקטיבה גבוהה על הכאוס שקורה בעולם, ועוזר למצוא יותר שקט נפשי בתוכו.

מיכל פולת מחייכת עם קוקוס ביד

יחס אישי

המפגשים האישיים מתאימים כשרוצים דיוק, הכוונה, חיזוקים, פוש או ליווי בדרך ההגשמה. בנוסף, אוכל לעזור לך למצוא את הכלים, התכנים ואנשי המקצוע המדויקים לך מבין כל השפע.